Sesja wizerunkowa Bydgoszcz

Jest idealna dla osób które chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony bądź które chcą uzyskać estetyczny portret swojego wizerunku. To doskonała okazja aby uchwycić  na zdjęciu swój styl i charakter. Idealnie przyda się w pracy, aby przyciągnąć klientów swoim autentycznym wizerunkiem, lub aby umieścić zdjęcia w CV. 

Sesja wizerunkowa może mieć charakter:

-indywidualny– skupia się na cechach jednej osoby, prezentuje ją z jak najlepszej strony.

-grupowy– w tym przypadku fotografowana jest grupa osób, a najważniejszym celem jest uchwycić relacje i dynamikę panujące w grupie. Wymagana jest od fotografa umiejętność uchwycenia  na zdjęciu wszystkich w najlepszy możliwy sposób, co jestem w stanie zrobić.

Zdjęcia wykonane z tej sesji mogą być użyte w różnych celach. Można umieścić je w mediach społecznościowych, gdzie z dobrym wizerunkiem łatwiej będzie dotrzeć do szerszego grona odbiorców i lepiej zapadnie się w pamięć. Inne przykłady dla których ta sesja będzie idealna to wykorzystanie zdjęć na stronie internetowej, w reklamach, CV i wiele innych. 

Jak przygotować się do takiej sesji?

W takiej sesji najbardziej chodzi o to żeby przedstawić się z jak najlepszej strony, ale także o to by zachować przy tym autentyczność. Watro więc zadbać o dobry ale nie przesadzony wygląd. Jeżeli sesja jest na konkretne potrzeby, np. aby zareklamować działalność, może się odbywać w ubraniach roboczych, w miejscu wskazanym przez klienta po wcześniejszych konsultacjach. Postaram się zrobić wszystko by sprostać oczekiwaniom.

Ważne jest także dobre nastawienie psychiczne, trzeba się wyluzować i nie stresować stojąc przed obiektywem. Gwarantuje, że to jest klucz do dobrych efektów. Oprócz wyglądu zewnętrznego postaram się na zdjęciu uchwycić korzystne cechy osobiste takie jak np. pewność siebie.  Wpływa  to bardzo korzystnie na odbiór końcowy zdjęcia. Dlatego też podczas wykonywania sesji postaram się zadbać o pozytywną atmosferę która wyeliminuje cały stres i niepewność. 

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom najlepiej skonsultować się ze mną osobiście i dopracować szczegóły takie jak miejsce wykonywanej sesji, atmosfera która ma na nim panować, tło, klimat etc. Postaram się także doradzić w jaki sposób najlepiej zapozować jeżeli klient nie miał z tym wcześniej styczności. 

Umów się na sesje

Sesja Wizerunkowa Bydgoszcz Galeria