Sensualna Sesja kobieca Bydgoszcz

Często zachwycamy się wyglądem innych nie dostrzegając własnego piękna.  Patrzymy  na innych z podziwem,  odejmując sobie i popadając w rożnego rodzaju kompleksy. Ja jako fotograf pomogę Ci dostrzec atuty urody których możesz nie dostrzegać, a mój obiektyw uwieczni twoją atrakcyjność na zawsze, poprzez sesje sensualną.

Co to takiego?

To pewien rodzaj sesji który ma dodać kobiecie pewności siebie, sprawić że poczuje się dobrze i doceni swoje ciało. Ta sesja różni się od klasycznej chociażby odpowiednią aranżacją, strojem i specyficznym rodzajem pozowania- trochę kuszącym i oddziałującym na zmysły. 

Czy jest to rozbierana sesja?

Klasyczne sesje buduarowe to albo sesje w bieliźnie, albo nago jednak skadrowane tak, by części intymne pozostały tajemnicą. Nie jest więc to zatem sesja erotyczna. Ponadto, dla osób bardziej wstydliwych żadna z tych opcji nie jest koniecznością. Można wykonać sesje sensualną w ubraniu, trak by wpasowywała się w jej klimat, chociażby poprzez odkryte ramię. Najważniejszy dla mnie jest komfort klientów, dlatego to ty decydujesz o tym w jaki sposób chcesz przeprowadzić sesje, i jakie efekty chcesz osiągnąć.

Co w takim razie ubrać?

W ciągu sesji możliwa jest zamiana kreacji, możesz więc przygotować to, w czym czujesz się pięknie i komfortowo, a zarazem bez ograniczeń. Do przemyślenia na pewno są:

  • Bielizna, najlepiej taka w której czujesz się dobrze, mogą to też być body lub jakaś tunika
  • Strój w którym wyglądasz seksownie a nie jest bielizną, np. sukienka, kostium, może przebranie
  • Coś zwykłego, takiego jak koszula, a nawet luźny sweter czy t-shirt, czasem wystarczy tylko odpowiednio się ustawić i owinąć dobrze ubranie a efekt będzie gotowy

Gdzie przebiega taka sesja?

W trosce o komfort klientki sesje wykonuje w specjalnie do tego przygotowanym apartamencie znajdującym się w Bydgoszczy. W wiadomości prywatnej jest też opcja dogadania się na sesje we własnym zaciszu domowym. Wymaga to wcześniejszych konsultacji ponieważ muszę ocenić czy miejsce nada się do wykonania takiej sesji. Efekty osiągane w apartamencie można dostrzec poniżej. (wklejasz zdj z sesji tam)

Co jak nigdy nie miałam styczności z pozowaniem przez aparatem?

Kluczem do osiągnięcia efektów takiej sesji jest zmysłowość. Nie musisz być modelką żeby to osiągnąć. Podczas sesji podpowiem Ci jak się ustawić, żeby wyglądać najbardziej korzystnie, i dam parę istotnych wskazówek. Przed sesją możesz przedstawić mi swoje inspiracje które ci się podobają, tak żebym mógł sprostać Twoim oczekiwaniom.

Sensualna sesja kobieca Bydgoszcz

sensualna sesja buduarowa Cennik

GET IN TOUCH

Umów się na sesję

Sensualna sesja Kobieca Bydgoszcz

Galeria 18+