Sesja buduarowa dla par Bydgoszcz

Co to takiego?

Nie jest to sesja erotyczna, wulgarna ani nic z podobnych rzeczy, ponieważ często się z tym kojarzy. Jest to sesja która ma pokazać namiętność i uczucie dwójki osób. Różni się od zwykłej sesji chociażby nastrojem, miejscem wykonania zdjęć  oraz pozowaniem. Moim zadaniem jest wykonanie jak najlepszego zdjęcia ukazującego pełną namiętności relacje między dwójką zakochanych ludzi. 

Jak się przygotować i ubrać do takiej sesji?

To wy decydujecie czy ma to być sesja w ubraniach czy też nie. Niezależnie od stroju najlepsze efekty uzyska się poprzez odpowiednie wykadrowanie zdjęcia, co mogę wam zagwarantować. Dla przykładu, możecie być w ubraniach np. w eleganckiej sukience i koszuli, w bieliźnie, lub nawet nago. Wszystko zależy od was, bowiem zależy mi na komforcie klientów. 

Jak przebiega sesja?

By osiągnąć maksimum możliwości jeżeli chodzi o efekty zawsze jestem do dyspozycji by podpowiedzieć w jaki sposób się najlepiej ustawić. Jednakże, w tym przypadku dużą rolę odgrywa klimat, więc jako fotograf postaram się być nieinwazyjny tak by nie burzyć waszej strefy komfortu, i byście mogli zachowywać się naturalnie. Przed sesją możemy dokonać konsultacji byście przedstawili swoje oczekiwania a ja dam od siebie jakieś porady. W trakcie sesji może lecieć muzyka, możecie mieć kilka stylizacji- wszystko zależy od waszych upodobań. Będę starał się działać tak byście zapomnieli, że jesteście na sesji zdjęciowej z fotografem, żebyście zwyczajnie cieszyli się swoją wzajemną obecnością i bliskością.

Umów się na sesję

Sesja budarowa dla par Bydgoszcz Galeria


Sprawdź ofertę