Sesja komunijna Bydgoszcz to specjalny rodzaj zdjęć które możecie znaleźć w mojej ofercie. Jest to bowiem wyjątkowy dzień dla osób które przyjmują sakrament. Dlaczego więc nie upamiętnić go w honorowy sposób? 

Sesja jest idealną pamiątką którą będzie się miło wspominać przez lata. Niestandardowy ubiór podkreślający czystość, piękne wianki na głowach, radość na twarzy- to wszystko uwiecznię na pamiątkowej fotografii. Oferuje dwa rodzaje sesji:

  • Grupowy reportaż w kościele

Jest to standardowy reportaż z komunii. Obejmuje on wszystkie dzieci które podchodzą do sakramentu. Każda osoba będzie miała zapewnione zdjęcie w momencie przyjmowania komunii, w ławce itd. Zależy mi na tym żeby być praktycznie niezauważalnym dla dzieci w tak szczególnym dla nich dniu i by ich nie rozpraszać.  Zdjęcia będą w doskonałej jakości, wywołane idealnie nadadzą się do albumu pamiątkowego.

  • Indywidualne

Oferuje parę rodzajów sesji.  Wybór zależy od państwa preferencji. Mogę uczestniczyć na całej uroczystości, a mogę wykonać jedynie pamiątkowe ujęcia dziecka w plenerze. 

Sesje plenerowe mogą odbywać się przed lub po przyjętej komunii, lub w inny dzień jeżeli nie chcą się Państwo stresować czasem. Można także wykupić sesje z najbliższymi- rodzicami, rodzeństwem, babcią, dziadkiem. Może się to odbyć przed Kościołem lub w wybranej lokalizacji. W grę wchodzi także upamiętnienie przyjęcia komunijnego. W zależności od potrzeb dostosuje się ile czasu mam na nim spędzić. Najważniejsze jest spędzenie czasu z rodziną, co nadaje temu dniu magicznego charakteru. Wspomnienia ze zdjęć zostają na zawsze.

Na specjalne życzenie klienta mogę stworzyć wyjątkową pamiątkę w postaci pięknej fotoksiażki  

Ponieważ każdy klient ma indywidualne potrzeby co do tego dnia Cena może się różnić w zależności od Potrzeb klienta lub od wielkości grupy. Zachęcam do więc do bezpośredniego kontaktu ze mną w celu ustalenia szczegółów

Sesja Komunijna Bydgoszcz galeria

GET IN TOUCH

Umów sesje teraz.