SESJA WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ

Walentynki to specjalny dzień przepełniony miłością i szczerym uczuciem wobec drugiej osoby. Jednak czy nie każdy dzień w związku powinien tak wyglądać? Niektórzy twierdzą, że miłość jest wieczna. Wspomnienia natomiast są ulotne. Aby utrwalić ten wyjątkowy dzień w pamięci przygotowałem specjalną sesję walentynkową

Może być ona wykonana razem z partnerem jako sesja wspólna w nadzwyczajnej aranżacji lub jako sesja własnawykonana w pojedynkę z miłości do siebie lub jako podarunek na ten specjalny dzień dla drugiej osoby. 

To od ciebie zależy jak sesja ma wyglądać i jakie efekty chcesz osiągnąć. Walentynki kojarzą się z czerwienią, miłością, namiętnością. Postaramy się uzyskać jak najlepsze efekty uzyskane w takim klimacie. 

Sesja wykonywana jest w apartamencie klimatycznie do tego przygotowanym. Możesz wykonać ją np. w koszuli, bieliźnie, stroju walentynkowym lub nawet nago. Wszystko zależy od ciebie i od twoich oczekiwań. Jako fotograf zapewniam pełen komfort i profesjonalizm. Jeżeli zastanawiasz się czy dasz sobie radę przed obiektywem  sama bądź z partnerem, mogę udzielić rad i wskazówek jak się najlepiej przygotować, jak pozować, etc. Wcale nie musisz być modelką żeby się nią poczuć. 

Sesja jest idealnym prezentem dla pary która nie boi się wyzwań, chce uwiecznić swoją miłość. Jest także trafionym prezentem dla partnera który bez wątpienia nigdy go nie zapomni. 

Sesja Walentynkowa Bydgoszcz Galeria