Sensualna sesja kobieca Bydgoszcz

Często zachwycamy się wyglądem innych nie dostrzegając własnego piękna.  Patrzymy  na innych z podziwem,  odejmując sobie i popadając w rożnego rodzaju kompleksy. Ja jako fotograf pomogę Ci dostrzec atuty urody których możesz nie dostrzegać, a mój obiektyw uwieczni twoją atrakcyjność na zawsze, poprzez sesje sensualną.

Co to takiego?

To pewien rodzaj sesji który ma dodać kobiecie pewności siebie, sprawić że poczuje się dobrze i doceni swoje ciało. Ta sesja różni się od klasycznej chociażby odpowiednią aranżacją, strojem i specyficznym rodzajem pozowania- trochę kuszącym i oddziałującym na zmysły. 

Czy jest to rozbierana sesja?

Klasyczne sesje buduarowe to albo sesje w bieliźnie, albo nago jednak skadrowane tak, by części intymne pozostały tajemnicą. Nie jest więc to zatem sesja erotyczna. Ponadto, dla osób bardziej wstydliwych żadna z tych opcji nie jest koniecznością. Można wykonać sesje sensualną w ubraniu, trak by wpasowywała się w jej klimat, chociażby poprzez odkryte ramię. Najważniejszy dla mnie jest komfort klientów, dlatego to ty decydujesz o tym w jaki sposób chcesz przeprowadzić sesje, i jakie efekty chcesz osiągnąć. 

Sensualna sesja kobieca Bydgoszcz

Co w takim razie ubrać?

Sensualna sesja kobieca Bydgoszcz

W ciągu sesji możliwa jest zamiana kreacji, możesz więc przygotować to, w czym czujesz się pięknie i komfortowo, a zarazem bez ograniczeń. Do przemyślenia na pewno są:

  • Bielizna, najlepiej taka w której czujesz się dobrze, mogą to też być body lub jakaś tunika
  • Strój w którym wyglądasz seksownie a nie jest bielizną, np. sukienka, kostium, może przebranie
  • Coś zwykłego, takiego jak koszula, a nawet luźny sweter czy t-shirt, czasem wystarczy tylko odpowiednio się ustawić i owinąć dobrze ubranie a efekt będzie gotowy

Gdzie przebiega taka sesja?

W trosce o komfort klientki sesje wykonuje w specjalnie do tego przygotowanym apartamencie znajdującym się w Bydgoszczy. W wiadomości prywatnej jest też opcja dogadania się na sesje we własnym zaciszu domowym. Wymaga to wcześniejszych konsultacji ponieważ muszę ocenić czy miejsce nada się do wykonania takiej sesji. Efekty osiągane w apartamencie można dostrzec poniżej. (wklejasz zdj z sesji tam)

Co jak nigdy nie miałam styczności z pozowaniem przez aparatem?

Kluczem do osiągnięcia efektów takiej sesji jest zmysłowość. Nie musisz być modelką żeby to osiągnąć. Podczas sesji podpowiem Ci jak się ustawić, żeby wyglądać najbardziej korzystnie, i dam parę istotnych wskazówek. Przed sesją możesz przedstawić mi swoje inspiracje które ci się podobają, tak żebym mógł sprostać Twoim oczekiwaniom.

Sensualna sesja kobieca Bydgoszcz Galeria