Nazywam się Paweł Nowicki. Fotografia pasjonowała mnie od zawsze, jednak profesjonalnie zajmuje się tym od paru dobrych lat. Zaczynałem od przeróżnych sesji plenerowych, lecz wraz ze zdobywaną wiedzą i doświadczeniem wyspecjalizowałem się także w sesjach buduarowych, ślubnych czy rodzinnych. Pozostaje jednak otwarty na nowe wyzwania i nie zamykam się przy konkretnych dziedzinach fotografii.

Dla kogo są moje sesje?

Dla każdego!

To najwspanialsza część mojej pracy. Nie trzeba być doświadczonym modelem aby stanąć przed moim obiektywem. Nieważne jest to ile masz lat. Mam nabyte doświadczenie w sesjach zarówno z dziećmi i noworodkami, jak i również z dorosłymi oraz starszymi osobami. Najważniejsze jest dla mnie to, żeby osoba która zaufa mi i wybierze mnie na swojego fotografa, pokochała się jeszcze bardziej . Staram się jak najbardziej uwydatnić piękno na swoich fotografiach. Jak wyglądają moje sesje? W sesjach ślubnych i imprezowych staram się jak najbardziej wtapiać w tło, żeby upamiętnić ten wyjątkowy dzień będąc niewidocznym. Niepozowane zdjęcia wychodzą zawsze najlepiej.

W sesjach pozowanych i buduarowych staram się jak najbardziej pomóc kobietom, głównie tym które się z tym wcześniej nigdy nie spotkały. Więc jeśli boisz się zdecydować na taką sesje z obawy przed tym, że nie poradzisz sobie przed obiektywem, gwarantuję ci z mojej strony wsparcie i swobodną atmosferę. To dla mnie najważniejsza część całej sesji. Kobieta musi poczuć się przed moim obiektywem komfortowo, więc zawsze pomagam zredukować stres i nabrać pewności siebie. To kluczowe dla uzyskania dobrego efektu.

Gdzie pracuje? Na codzień pracuje w Bydgoszczy i okolicach, jednak nie mam problemu dojechać w inne miejsce na zlecenie.

Gwarantuje piękne zdjęcia, które nie będą tylko poprawne technicznie, ale będą miały własną „duszę”, i nie będzie łatwo oderwać od nich wzroku. Staram się uwydatnić każdy szczegół, wyeksponować piękno jak najbardziej się da.